Seo Danışmanlık

 Seo Danışmanlık Nedir

 

Seo Danışmanlık Hizmeti 

Keşif ve İnceleme -Firmanız, web siteniz, işiniz, rakipleriniz ve hedef kitlenize yönelik araştırma yaparak bilgi toplamak. Seo projesinin daha başında gerekli tüm bilgileri elde etmek.

Anahtar Kelime Araştırması -Web sitenizin şu anki kullanılan anahtar kelimeleri nelerdir ve doğrumudur.İstediğiniz anahtar kelimeleri nelerdir. Araştırma sonucunda çıkan anahtar kelimeler nelerdir. , Google otomatik önermeler ve eğilimleri, Google Analytics, Google Web Yöneticisi Araçları, Google Adwords, Site haritası ve içerik pazarlaması stratejisi planlamak için, hedefe odaklı kelime listesi oluşturmak.

Site HaritasıSitenizde belirli bir içerik için bir anahtar kelime veya açıklama atanması işlemidir.Bu süreç web sitesi bilgilerini ve iç mimarisini oluşturmaya yardımcı olur. Mevcut ve gelecekteki içerik için bir yol haritası meydana getirir.

Uygulama, Eklenti ve YapılandırmalarıSeo çalışmalarını desteklemeye yardımcı olur.Tema kullanımı, eklentiler, paravanlar vs. başarılı bir seo için yardımcı olacak araçların yapılandırılmasıdır.

İç Seo -On-Page Optimition -Yani site içi optimizasyon. İçerik hazır olduğunda, her odaklı sayfa optimize edilir.En iyi kullanılan anahtar kelimeler yayınlanır. Ancak içeriğin değerini artırmak için içerik güncellemeleri, meta başlıkları ve meta açıklamalar oluşturulması.Sitenin arama motorlarına dost olmasını sağlamak, sitenizi mobil uyumlu site haline getirmek. Tabiki çalışma bunlarla sınırlı değildir.

Dış Seo -Off Page Optimition -Yani site dışı optimizasyon. El emeğine dayalı bir çalışma yapmak. Sitenizin geleceğini düşünerek arama motorlarının istediği şekilde her çalışmayı tamamen organik seo disiplininde yapılması.Sosyal medya paylaşımlarının elle yapılması, site url paylaşımı, organik hit sağlaması vs. gibi.

Sonuç Yapılan çalışmaları bir bütün halinde ele alarak tek bir noktada toplamak. Sitenizin Google ilk Sayfada çıkmasını sağlamak ve hedef kitlenizi size ulaştırmak.

Önemli, Kalıcı, Sürdürülebilir değişiklik ve Rakiplerinizden daha iyi olmak bir günde meydana gelmez.
Arama motoru sıralamalrında ilk sayfada kalıcı olmak; istikrarlı, başarılı ve uzun süreli Organik Seo çalışması ile gerçeklerşir. Hem Seo Destek hemde Seo Hizmetlerinin uzun vadeli olması kaçınılmazdır.

Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmetleri

Bölgesel Seo

Bir ilde ve ya sadece sınırlı bir bölgede faliyet gösteriyorsanız Türkiye çapında seo
konusunda rekabete girmeniz pek doğru olmayacaktır. Hatta mantıklı bir çalışma değildir.
Seo çalışmalarını Bölgesel Seo odaklı yaparsanız başarılı bir çalışma olma ihtimali
çok yüksek olacaktır.Bölgesel SEO en basit anlatımıyla; hedef kitlenize ve ulaşmak istediğiniz noktaya sizi en kısa yoldan ve en az masrafla götüren çalışmalarıdır.Bunun cevabı çokda kolay değil.Firmanızın çeşitli durumlara göre yani bölgenize, ürünlerinize göre vs. değişebilir.İzmirdeki bir Temizlik Firmaları ile Elazığdaki Temizlik Firmaları aynı özellik ve şartlara sahip değildir.

Ancak pek çok firmanın uzun yıllardır tecrübe ederek gördükleri şudur ki;Bölgesel Seo Çalışmalarından kazandıkları müşteri sayısı daha fazla olmuştur.Eğer ki; Türkiye genelinde hizmet yapmıyorsanız veya ürün satmıyorsanız sizin için Türkiye Genelinde Seo Çalışması yaptırmanız hem çok daha masraflı hemde çok yanlış
olacaktır. Bölgesel Seo Çalışmaları  en kısa yoldan müşteri edinme sistemidir.

Uluslararası SEO

Mevcut küresel iş senaryosunda, kuruluşlar uluslararası pazarlama taktiklerine geçmektedir. Hilal Seo Danışmanlık uluslararası Seo stratejileri ile tamamen organik çalışmalar yaparak ayrıca reklamınızıda yaparak küresel pazarda büyümenize yardımcı olur.

Tüm Türkiyeye Seo Danışmanlık Hizmeti vermekteyiz.Sitenize kendinizde seo çalışması yapabilirsiniz. Ancak çoğu zaman bu çalışmalar spam tehdidi altındadır. Çok dikkatli ve titizlikle seo çalışması yapmak gerekir.

Hilal Seo Danışmanlıkolarak sizlere ücretsiz sunduğumuz

Web Site Analizi veya Web Sitesi Düzenleme veya Site Hit Arttırma gibi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşın.

İster mail atın hilalseo35@gmail.com   

İster SMS mesajı gönderin 0553 963 98 01

İsterseniz WHATSAPP mesajı gönderin 0553 963 98 01