Seo Nedir?

Seo
Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO nedir?

Google,Yandex, Bing gibi Arama motorları Seo çalışmaları ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik düzenlemelere SEO denir.
Arama motorları sonuç listelemesi yaparken belli bir algoritmaya göre matematik hesapları yaparlar. Ve bu hesaplara göre değerlendirme yaparlar.
Web yöneticisi kişiler,sitelerini bu kriterlere uygun web siteleri haline getirmek zorundadır.Seo, çok hızlı gelişen ve çok değişken özelliklere sahiptir.
Seo olmazsa olmaz ve birbirine bağlı iki alandan oluşur.
1-İç Seo
On Page Seo
2-Dış Seo
Off Page Seo

Herkes Seo Çalışması Yapabilir. Ancak Doğru Seo Yapılması Fayda Sağlar.

Profesyonel bir çalışma neticesinde artan hit ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır. Google optimizasyon ve Adwords en etkili reklam
biçimi olarak görülebilir.Fakat aksini iddia etmekte mümkündür..

Sizde Seo hizmeti alarak web sitenizi arama motorları dostu yapabilir, ve sitenizin hit almasını sağlaya bilirsiniz; Yalnız dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır.

SEO’da sektöre ait önemli kelimelere yüklenme yerine nasıl aranacağımızı düşünerek farkı kelimler üreterek hit almak en kalıcı yükselme sağlayacak bir etkendir.

Günümüzde Google çok etkili bir pazarlama aracı olmuştur. Seo ve Adwords Reklamları ile kişi ve firmalara anında müşteri bulma kolaylığı
sağlayan garantili bir çözümdür.

Bir Seo Firması Sitenize değer kaazandırabilir.Ancak yanlış Yapılan işlemler de zarar verebilir.Doğru Seo Aramada bulunmanızı artırır.Yanlış Seo ise sitenizi dizinlerdn silebilir.