Seo Danışmanlık

 Seo Danışmanlık Nedir?

Keşif ve İnceleme – Firmanız, web siteniz, işiniz, rakipleriniz ve hedef kitlenize yönelik araştırma yaparak bilgi toplamak. Seo projesinin daha başında gerekli tüm bilgileri elde etmek.

Anahtar Kelime Araştırması – Web sitenizin şu anki kullanılan anahtar kelimeleri nelerdir ve doğrumudur.İstediğiniz anahtar kelimeleri nelerdir. Araştırma sonucunda çıkan anahtar kelimeler nelerdir. , Google otomatik önermeler ve eğilimleri, Google Analytics, Google Web Yöneticisi Araçları, Google Adwords, Site haritası ve içerik pazarlaması stratejisi planlamak için, hedefe odaklı kelime listesi oluşturmak.

Site Haritası– Sitenizde belirli bir içerik için bir anahtar kelime veya açıklama atanması işlemidir.Bu süreç web sitesi bilgilerini ve iç mimarisini oluşturmaya yardımcı olur. Mevcut ve gelecekteki içerik için bir yol haritası meydana getirir.

Uygulama, Eklenti ve YapılandırmalarıSeo çalışmalarını desteklemeye yardımcı olur.Tema kullanımı, eklentiler, paravanlar vs. başarılı bir seo için yardımcı olacak araçların yapılandırılmasıdır.

On-Page Optimizasyon – Yani site içi optimizasyon. İçerik hazır olduğunda, her odaklı sayfa optimize edilir.En iyi kullanılan anahtar kelimeler yayınlanır. Ancak içeriğin değerini artırmak için içerik güncellemeleri, meta başlıkları ve meta açıklamalar oluşturulması.Sitenin arama motorlarına dost olmasını sağlamak, sitenizi mobil uyumlu site haline getirmek. Tabiki çalışma bunlarla sınırlı değildir.

Dış Seo– El emeğine dayalı bir çalışma yapmak. Sitenizin geleceğini düşünerek arama motorlarının istediği şekilde her çalışmayı tamamen organik seo disiplininde yapılması.Sosyal medya paylaşımlarının elle yapılması, site url paylaşımı, organik hit sağlaması vs. gibi.

Eğitim – Eğer taleb ederseniz, işinizle ilgili ve seo destek amaçlı eğitimnizi vermek.
Danışmanlık ve Destek- 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere:
1-Seo Danışmanlık Hizmetleri
2-Web Site Danışmanlık Hizmetleri verilmesi

Doğal Çalışma– Tamamen doğal ve organik seo ile sadece el emeği ile seo yapılması. İçerik yazılması, rehber kayıtları, sosyal medya hesapları yönetimi, firma reklamları çalışması vs.

Sonuç– Yapılan çalışmaları bir bütün halinde ele alarak tek bir noktada toplamak. Sitenizin Google ilk Sayfada çıkmasını sağlamak ve hedef kitlenizi size ulaştırmak.

Önemli, Kalıcı, Sürdürülebilir değişiklik ve Rakiplerinizden daha iyi olmak bir günde meydana gelmez.
Arama motoru sıralamalrında ilk sayfada kalıcı olmak; istikrarlı, başarılı ve uzun süreli Organik Seo çalışması ile gerçeklerşir. Hem Seo Destek hemde Seo Hizmetlerinin uzun vadeli olması kaçınılmazdır.
Web Sitesi Danışmanlık ve Seo Danışmanlık ile ilgili bilgi almak için lütfen BİZE ULAŞIN
Ücretsiz Site Analiz Hizmetimizden Faydalanın.
Size destek olmak ve yardım etmek bize mutluluk verir.

Tüm Türkiyeye Seo Hizmeti vermekteyiz.Sitenize kendinizde seo çalışması yapabilirsiniz. Ancak çoğu zaman bu çalışmalar spam tehdidi altındarı. Çok dikkatli ve titizlikle seo çalışması yapmak gerekir.

Seo Web Danışmanlık firması ile sizlerde firmanıza en uygun hizmetleri seçin. Kurumsal firmalar web siteleri için bir çok yeniliğe ve değişime açık olmalıdır. Özellikle Arama motoru optimizasyonu işlemleri için bütçe ayırmalıdır. Çünkü günümüzde en ideal yatırım web alanına yapılmaktadır.

Kurumlara, şirketlere, uygun şartlarda hizmet sunan profesyonel bir SEO ajansı olan firmamız gerekli olan çalışmaları yapacaktır.