Web Tasarım

  Mobil Uyumlu Web Site Tasarım 

RESPONSİVE WEB SİTE DESİGN

 

Hilal Seo Danışmanlık olarak en iyi şekilde bir web sitesi tasarımı yapabilmek için, yani bir mobil ve seo uyumlu web sitesigoogle dostu web tasarım için önce site tasarım projesini hayal ederiz.

Bir firma bizden web tasarım yapmanızı istediğinde ilk olarak o firmanın nasıl bir web sitesi istediğini öğrenmemiz gerekir, Sitede kullanacağı kategoriler, sattığı ürünler ve buna benzer verileri elde etmeliyiz. Bu sayede kafamızda Bir taslak oluşturarak nasıl ilerleyebileceğimizi planlayabiliriz. Ön hazırlık aşamasını iyi bır şekilde planlamamız lazım.Ön hazırlık aşamasında ürünlerin Içeriklerini, ürün kategorilerini site görünüşünü, iletişim bilgilerini, referanslarını ve buna benzer belli başlı tasarım öğelerini belirlemeliyiz.

Bizim farkımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır. Kendi menfaatimizden daha çok müşterilerimizin menfaatlerini ön planda tutmaktayız. WordPress, joomla, drupal gibi hazır sistemlerin dışında,kendi yazılımcılarımızın çıkardığı özgün ve hızlı çözüm üretebilen web tasarım ürünlerini müşterilere sunmamızdır.Aldığınız kontrol paneli ve tema ile 7/24 saat kontrol edebileceğiniz web siteniz olmuş oluyor. İçeriğini kendiniz güncelleyebiliyor, sosyal hesaplarınızı ekleyebiliyor, ürünlerinizi ve firmanızı kurumsal bir şekilde tanıtabiliyor olacaksınız.

E-TİCARET 

Sitenin Genel Özellikleri;

Kredi kartı ödeme seçenegi
Mobil Uyumlu
Havale EFT seçenegi
Kargo takip modülü
Türkçe Kontrol paneli
Sınırsız Ürün Ekleme
Seo Uygulaması
Kapıda Ödeme
Üyeliksiz hızlı alışveriş
Puan Kazanma Sistemi
Xml Entegrasyonu
Alan Adı ve Hosting Hediye

Ve daha pek çok özellik

Ürünlerinizi kolayca tanıtımı ile Online satışını yapabileceginiz. kar marjınızı %50 ve daha fazla artışına sebep olabilecek nir web sitesini kurmak artık %50 daha ekonomik. Bu Web sitesi ile müşteri yelpazenizi daha cok genişletebilirsiniz. İlgili olmayan müşterileriniz bile görüp beğenip anında şipariş verebilirler.

 

Hilal Seo Danışmanlıkolarak sizlere ücretsiz sunduğumuz

Web Site Analizi veya Web Sitesi Düzenleme veya Site Hit Arttırma gibi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşın.

İster mail atın hilalseo35@gmail.com   

İster SMS mesajı gönderin 0553 963 98 01

İsterseniz WHATSAPP mesajı gönderin 0553 963 98 01

 

   WEB TASARIM HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLLER

 

Adana Web Tasarım,Adıyaman Web Tasarım,Afyon Web Tasarım,Ağrı Web Tasarım,Aksaray Web Tasarım,Amasya Web Tasarım,Ankara Web Tasarım,Antalya Web Tasarım,Ardahan Web Tasarımi,Artvin Web Tasarım,Aydın Web Tasarım,Balıkesir Web Tasarım,Bartın Web Tasarım,Batman Web Tasarım,Bayburt Web Tasarım,Bilecik Web Tasarım,Bingöl Web Tasarım,Bitlis Web Tasarım,Bolu Web Tasarım,Burdur Web Tasarım,Bursa Web Tasarım,Çanakkale Web Tasarım,Çankırı Web Tasarım,Çorum Web Tasarım,Denizli Web Tasarım,Diyarbakır Web Tasarım,Düzce Web Tasarım,Edirne Web Tasarım,Elazığ Web Tasarım,Erzincan Web Tasarım,Erzurum Web Tasarım,Eskişehir Web Tasarım,Gaziantep Web Tasarımi,Giresun Web Tasarım,Gümüşhane Web Tasarım,Hakkari Web Tasarım,Hatay Web Tasarım,Iğdır Web Tasarım,Isparta Web Tasarım,İstanbul Web Tasarım,İzmir Web Tasarım,Kahramanmaraş Web Tasarım,Karabük Web Tasarım,Karaman Web Tasarım,Kars Web Tasarım,Kastamonu Web Tasarım,Kayseri Web Tasarım,Kıbrıs K.K.T.C.Web Tasarım,Kırıkkale Web Tasarım,Kırklareli Web Tasarım,Kırşehir Web Tasarım,Kilis Web Tasarım,Kocaeli Web Tasarım,Konya Web Tasarım,Kütahya Web Tasarım,Malatya Web Tasarım,Manisa Web Tasarım,Mardin Web Tasarım,Mersin Web Tasarım,Muğla Web Tasarım,Muş Web Tasarım,Nevşehir Web Tasarım,Niğde Web Tasarım,Ordu Web Tasarım,Osmaniye Web Tasarım,Rize Web Tasarım,Sakarya Web Tasarım,Samsun Web Tasarım,Siirt Web Tasarım,Sinop Web Tasarım,Sivas Web Tasarım,Şanlıurfa Web Tasarım,Şırnak Web Tasarım,Tekirdağ Web Tasarım,Tokat Web Tasarım,Trabzon Web Tasarım,Tunceli Web Tasarım,Uşak Web Tasarım,Van Web Tasarım,Yalova Web Tasarım,Yozgat Web Tasarım,Zonguldak Web Tasarım